Oferta pracy

Technolog Programista Maszyn CNC

KOFAMA Koźle S.A.

6 0009 000 brutto / mies.
  • Portowa 47, Koźle, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Portowa 47

Koźle

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • programowanie maszyn skrawających CNC z wykorzystaniem systemu EdgeCam (wytaczarki, frezarki),

  • przygotowanie programów parametrycznych w kodzie ISO wraz z doborem odpowiednich narzędzi oraz parametrów skrawania,

  • modelowanie bryłowe w programie Inventor lub SolidWorks,

  • rozwiązywanie bieżących problemów z procesami produkcyjnymi,

  • podwyższanie jakości wyrobów oraz optymalizacja produkcji.

Podział czasu pracy
40%

programowanie maszyn skrawających CNC

30%

przygotowanie programów parametrycznych, modelowanie bryłowe

15%

rozwiązywanie bieżących problemów

15%

podwyższanie jakości wyrobów oraz optymalizacja produkcji

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem,

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,

  • znajomość oprogramowania EdgeCam,

  • znajomość funkcji sterowania Fanuc i/lub Hedenheim,

  • umiejętność obsługi programów: AutoCAD, Inventor lub SolidWorks.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w motywacyjnym systemie pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia tj. umowa o pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe,

  • ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • stołówka pracownicza

KOFAMA Koźle S.A. jest wiodącym producentem maszyn i urządzeń przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu. Spółka powstała z połączenia trzech podmiotów KOFAMA Koźle S.A., Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwa Technicznej Obsługi Przemysłu OPOLREM Sp. z o.o.

KOFAMA Koźle S.A. od września 2018 r. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN, która jest jedną z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce.

Wejdź na www.kofama.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce KOFAMA Koźle SA, to kliknij APLIKUJ i dołącz do #KOFAMATEAM