Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog/programista/operator maszyn CNC

ACCREA

  • Hiacyntowa 20, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ACCREA

Hiacyntowa 20

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie maszyn CNC HASS (tokarka) z panelu operatora oraz za pomocą oprogramowania Solid CAM

  • Dobór narzędzi skrawających i innego oprzyrządowania produkcyjnego

  • Wdrożenie pełnego procesu technologicznego dla produkcji jednostkowej i małoseryjnej

  • Kontakty z podwykonawcami oraz dostawcami narzędzi - udział techniczny w procesach zakupowych

  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją produkcyjną

  • Opracowanie kalkulacji oraz sporządzanie ofert

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych

  • Kontrola jakościowa produkowanych części

  • Zadania montażu mechanicznego w zakresie produkcji własnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem

  • Doświadczenie na stanowisku technologa, inżyniera procesu, operatora maszyn CNC w firmach produkcyjnych

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Praktyczna znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

  • Praktyczna znajomość systemów CAD/CAM - preferowany SolidWorks, SolidCAM

  • Znajomość właściwości obrabianych materiałów, narzędzi oraz parametrów obróbczych

  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia, chęć rozwoju umiejętności technicznych

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Benefity pracownicze tj. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Praca w międzynarodowym środowisku, przy wysoce innowacyjnych projektach

  • Możliwość realizacji przemysłowego doktoratu

  • Udział w międzynarodowych konferencjach związanych z robotyką

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • ubezpieczenie grupowe

ACCREA

ACCREA to rozwijające się biuro inżynieryjno-projektowe, powstałe w 2007 roku, tworzące zaawansowane konstrukcje robotyczne, które poszukuje ludzi pełnych pasji, zafascynowanych robotyką, do pracy przy tworzeniu nowoczesnych robotów medycznych.

Strona internetowa: www.accrea.com

Przewiń do profilu firmy

Przykładowe projekty:

  • BATEO - ramię montowane na elektrycznym wózku inwalidzkim w celu zastąpienia dysfunkcyjnego ramienia niepełnosprawnego pacjenta; strona projektu: www.exxomove.de/armmobilitaet; link do filmiku: https://youtu.be/4uGLmaEN8qk

  • DiSiRt - robot do dezynfekcji; strona projektu: www.disirt.com

  • ReMeDi - robot umożliwiający w pełni zdalne i nieinwazyjne badanie medyczne pacjenta; link do filmiku: https://youtu.be/kL33vxeKU4E

  • RAMCIP - robot asystent dla osoby z łagodnymi zaburzeniami poznawczymi; link do filmiku: https://youtu.be/xB1uq3IOdEg