Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog/Programista

RV METAL sp. z o.o.

  • Wspólna 1, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wspólna 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie zoptymalizowanych programów dla wykrawarek laserowych

  • Przygotowywanie zoptymalizowanych rozkrojów blach , rozwinięć detali giętych i technologii do

  • produkcji wyrobów z blach

  • Praca w środowisku CAD/CAM TruTops Laser / Bend oraz systemu ERP

  • Wsparcie techniczne klientów polskich i zagranicznych

  • Kontrola dokumentacji technicznej wyrobów dla klientów ;zarządzanie bazami rysunków detali klientów

  • przygotowanie ofert handlowych dla kontrahentów

  • współpraca s pozostałymi działami w firmie (produkcja, handel, logistyka , księgowość, jakości )

  • koordynacja realizacji zleceń klientów .

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe techniczne (mile widziane: : mechanika i budowa maszyn, procesy przemysłowe lub pokrewne )

  • bardo dobra znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( zwłaszcza w branży motoryzacyjnej lub konstrukcji stalowych)

  • znajomość procesów technologicznych ( wycinanie plazmowe,gazowe,laserowe )

  • Znajomość maszyn i technologii cięcia laserowego, plazmowego, Watter Jet będzie atutem; również gięcia blach na prasach krawędziowych.

  • Znajomość oprogramowania SolidWorks lub Inventor (lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy s programami typu RADAN, JetCam, RADAN, SICAM, BYSOFT,WRYKRYS, LANTEK do cięcia blach będzie dużym atutem, szczególnie oprogramowanie pakietu TruTOPs

  • znajomość oprogramowania TOPs100 lub TRUTops Laser będzie dużym atutem .

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Mile widziana znajomość systemu ERP, szczególnie SAP lub ExPertis (Macrologic)

  • Znajomość lub doświadczenie s systemami zarządzania jakością LEAN, KANBAN,5S, TQM

  • Zdolność analitycznego myślenia, pracy pod presją i dotrzymywania terminów

  • sumienność skrupulatność , obowiązkowość ; również nienaganny przebieg kariery zawodowej

  • doświadczenie w branży mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub innej preferowanej przez pracownika formie zatrudnienia

  • zatrudnienie lub współprace na czas nie określony

  • ciekawa praca,pełna wyzwań w przyjaznej atmosferze ze wsparciem całego zespołu firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od posiadanych kompetencji + comiesięczna premia ( wartość uzależniona od zaangażowania i wyników pracy ) od 3000,- do 5200,- zł nettp / miesiąć

  • możliwość rozwoju zawodowego,szkoleń oraz kursów ,zwłaszcza w zakresie systemów zarządzania jakością i software CAM/CAD/CAE .

  • możliwość pracy zdalnej w formule Home office

  • możliwość zakwaterowania w kwaterze standardu akademik

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • nagrody za wdrożone pomysły innowacyjne pracowników

  • możliwość awansu zawodowego

Firma posiadająca pełny wachlarz maszyn TRUMPF, wykrawarki laserowe CO2,Fiber, do blach i rur , młoteczkowe , kombinowane (lasero-wykrawarki) zatrudni na pozycje w Polsce i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy