Logo Pracuj.pl

Technolog - Programista

RV METAL sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

RV METAL sp. z o.o.

Wspólna 1

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie zoptymalizowanych programów dla wykrawarek laserowych
  • Przygotowywanie zoptymalizowanych rozkrojów blach , rozwinięć detali giętych i technologii do
  • produkcji wyrobów z blach
  • Praca w środowisku CAD/CAM TruTops Laser / Bend oraz systemu ERP
  • Wsparcie techniczne klientów polskich i zagranicznych
  • Kontrola dokumentacji technicznej wyrobów dla klientów ;zarządzanie bazami rysunków detali klientów
  • przygotowanie ofert handlowych dla kontrahentów
  • współpraca s pozostałymi działami w firmie (produkcja, handel, logistyka , księgowość, jakości )
  • koordynacja realizacji zleceń klientów .

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe techniczne (mile widziane: : mechanika i budowa maszyn, procesy przemysłowe lub pokrewne )
  • bardo dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( zwłaszcza w branży motoryzacyjnej lub konstrukcji stalowych)
  • znajomość procesów technologicznych ( wycinanie plazmowe,gazowe,laserowe )
  • Znajomość maszyn i technologii cięcia laserowego, plazmowego, Watter Jet będzie atutem; również gięcia blach na prasach krawędziowych.
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks lub Inventor (lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy s programami typu RADAN, JetCam, RADAN, SICAM, BYSOFT,WRYKRYS, LANTEK do cięcia blach będzie dużym atutem, szczególnie oprogramowanie pakietu TruTOPs
  • znajomość oprogramowania TOPs100 lub TRUTops Laser będzie dużym atutem .
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Mile widziana znajomość systemu ERP, szczególnie SAP lub ExPertis (Macrologic)
  • Znajomość lub doświadczenie s systemami zarządzania jakością LEAN, KANBAN,5S, TQM
  • Zdolność analitycznego myślenia, pracy pod presją i dotrzymywania terminów
  • sumienność skrupulatność , obowiązkowość ; również nienaganny przebieg kariery zawodowej
  • doświadczenie w branży mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub innej preferowanej przez pracownika formie zatrudnienia
  • zatrudnienie lub współprace na czas nie określony
  • ciekawa praca,pełna wyzwań w przyjaznej atmosferze ze wsparciem całego zespołu firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od posiadanych kompetencji + comiesięczna premia ( wartość uzależniona od zaangażowania i wyników pracy ) od 3000,- do 5200,- zł nettp / miesiąć
  • możliwość rozwoju zawodowego,szkoleń oraz kursów ,zwłaszcza w zakresie systemów zarządzania jakością i software CAM/CAD/CAE .
  • możliwość pracy zdalnej w formule Home office
  • możliwość zakwaterowania w kwaterze standardu akademik

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • nagrody za wdrożone pomysły innowacyjne pracowników
  • możliwość awansu zawodowego

Firma posiadająca pełny wachlarz maszyn TRUMPF, wykrawarki laserowe CO2,Fiber, do blach i rur , młoteczkowe , kombinowane (lasero-wykrawarki) zatrudni na pozycje w Polsce i zagranicą.

Technolog - Programista, Wspólna 1, Opole