Technolog Programista [rekrutacja prowadzona online]

BURY Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

BURY Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 4

Mielec

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive w związku z silnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie technologii oraz programów obróbczych na wykonywane w sekcji narzędziowni narzędzia i przyrządów specjalnych
  • Opracowywanie, aktualizacja oraz korygowanie modeli wirtualnych elementów wykonywanych przyrządów
  • Bieżąca obsługa i nadzór autorski na etapie wykonywania w sekcji narzędziowni (lub na zewnątrz firmy) przyrządów i narzędzi wg opracowanych programów i technologii
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych wg dostarczonych Kart zmian dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania
  • Systematyczne ulepszanie organizacji pracy na powierzonym odcinku oraz podejmowanie inicjatyw w celu osiągnięcia maksymalnych efektów

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne mechaniczne (preferowane wyższe)
  • Doświadczenie w zakresie umiejętności identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Znajomość oprogramowania CAD, CAM – preferowany NX
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w twórczym i przyjaznym zespole
  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino
Prosimy o przesyłanie aplikacji do 31.03.2020r.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy