Oferta pracy

Technolog - Programista

KONMEX sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ryki, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Konmex Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych urządzeń dla potrzeb medycyny

W związku z rozwojem oddziałów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie programów CAM na frezarki wieloosiowe i automaty tokarskie,
  • opracowywanie procesów technologicznych dla części mechanicznych,
  • projektowanie uchwytów technologicznych i pomocy warsztatowych,
  • optymalizacja i nadzorowanie procesów technologicznych,
  • dobór narzędzi i parametrów skrawania,
  • współpraca z konstruktorem.

Wymagania:

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego lub pokrewne związane z budową maszyn,
  • doświadczenia na stanowisku samodzielnego technologa-programisty CAM,
  • umiejętności czytania i tworzenia rysunku technicznego,
  • biegłej obsługi programów CAD/CAM, preferowany NX CAM,
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość jeż. angielskiego lub jęz. niemieckiego,
  • umiejętności pracy w zespole
  • inicjatywy, innowacyjności, samodzielności, odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz rozwoju osobistego,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy