Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Programista

Nova Trading S.A.O firmie

Nova Trading S.A.

Droga Starotoruńska 5

Toruń

Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Firma świadczy usługi z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium.

Nova Trading S.A. to niekwestionowany lider na rynku stali nierdzewnych - od kilkunastu lat jest największym ich dystrybutorem w Polsce.

Nova Trading S.A. prowadzi również sprzedaż wyrobów hutniczych z aluminium. Wielkość sprzedaży aluminium rośnie dając firmie już w tej chwili miejsce w czołówce polskich dostawców tego materiału.

Poszukujemy solidnej i operatywnej osoby do pracy
w dziale CNC w Toruniu na stanowisko:

TECHNOLOG PROGRAMISTA

Oferujemy ciekawą pracę w pełnym etacie z możliwością rozwoju zawodowego, w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w zespole gwarantującym przyjazną i miłą atmosferę pracy oraz ciekawy system benefitów dla pracowników.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie dokumentacji do procesu technologicznego,
  • programowanie maszyn CNC.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego,
  • dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • znajomość programu typu CAD,
  • znajomości programu TOPS jako dodatkowy atut,
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomości gatunków stali,
  • doskonałej organizacji pracy oraz chęci współpracy w zespole,
  • zaangażowania i entuzjazmu przy wykonywaniu swoich obowiązków,
  • doświadczenie w pracy przy programowaniu maszyn CNC.

Dołącz do firmy z przyszłością.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne