Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Projektant konstrukcji aluminiowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 30.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alu-Wiz Wojciechowscy Sp. J.

    Solidność, terminowość, profesjonalizm i najwyższa jakość - to właśnie takie cechy firma Alu-wiz Wojciechowscy wypracowała podczas prawie 20 letniej działalności na rynku stolarki aluminiowej.

    Poprzez realizację kilkuset obiektów zebraliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Nowoczesne i bardzo rozbudowane zaplecze techniczne ale również wysoko wyspecjalizowana kadra pozwala nam w pełni zaspokoić oczekiwania klientów.

    Działamy na terenie całej polski ale również podbijamy rynki zagraniczne dzięki najwyższej jakości. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie stolarki aluminiowej oraz elewacji wentylowanych.

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice)

    OPIS STANOWISKA

    • Tworzenie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej
    • Rozwiązywanie zagadnień w obszarze konstrukcji i technologii
    • Usprawnianie procesów technologicznych
    • Realizacja zadania w zakresie rozwiązań projektowych
    • Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych

    WYMAGANIA

    • Doświadczenie w projektowaniu systemów aluminiowo-szklanych
    • Biegła obsługa programu Auto-CAD
    • Znajomość programu MB-CAD lub podobnego
    • Znajomość systemów aluminiowych (Aluprof )

    OFERUJEMY

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • Realizację wielu wyzwań
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Narzędzia niezbędne do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.