Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog – projektant konstrukcji budowlanych

Spring Professional Poland

  • Chełmek

    Chełmek, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko Technologa – projektanta konstrukcji budowlanych.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów obiektów budowlanych i inżynierskich,

  • kosztorysowanie przygotowanych projektów,

  • przygotowywanie schematów wykonawczych,

  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych i zestawień obciążeń,

  • bieżące monitorowanie rozwiązań technicznych i ich optymalizacja,

  • prowadzenie szkoleń oraz bieżące doradztwo na terenie budowy,

  • wsparcie działu handlowego w proponowaniu rozwiązań dla klientów.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, preferowane kierunki: budownictwo lub pokrewne,

  • dobra znajomość programów typu CAD (AutoCAD, BricsCAD) lub analogicznych,

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych.

Pracodawca oferuje

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która mimo ugruntowanej pozycji cały czas się rozwija,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość udziału w szkoleniach technicznych i kursach językowych,

  • premię uznaniową,

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie rekrutacji, stanowiącym most łączący specjalistów ds. zarządzania ze stanowiskami oraz możliwościami w każdej branży.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy