Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog – projektant w dziedzinie Gospodarka Odpadami

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SWECO zajmuje się planowaniem i kształtowaniem społeczeństw oraz miast przyszłości. Cel ten osiągamy oferując specjalistyczne usługi w obszarze doradztwa inżynieryjnego, technologii ochrony środowiska i architektury.

    SWECO Consulting poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
    Technolog – projektant w dziedzinie GOSPODARKA ODPADAMI
    w oddziale w Poznaniu

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne lub wyższe, preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Budownictwo lub pokrewne;
    • doświadczenie w projektowaniu i technologii obiektów związanych z gospodarką odpadami;
    • znajomość programu AUTOCAD;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • znajomość języka angielskiego;
    • dyspozycyjność, dokładność i odpowiedzialność.

    Zakres obowiązków:

    • udział w projektowaniu obiektów infrastrukturalnych związanych z gospodarką odpadami;
    • opracowanie projektów technologicznych;
    • udział w opracowywaniu innych dokumentów, takich jak: koncepcje, studia wykonalności, analizy, raporty.

    Oferujemy:

    • pracę w jednej z największych firm inżyniersko–projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo - projektowych;
    • udział w ciekawych projektach;
    • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych;
    • pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania;
    • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: szkolenia, pakiet sportowy, opieka medyczna.

    Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.