Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog / Przedstawiciel Techniczny

KIESOW POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Serwis techniczny procesów galwanotechnicznych u klientów

  • Współpraca z laboratorium chemicznym

  • Współpraca z obecnymi klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Planowanie i realizowanie strategii sprzedażowej na podległym regionie

  • Współpraca w ramach zespołu

  • Budowanie silnej pozycji firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, chemiczne – mile widziane

  • Min. 3 letnie doświadczenie w branży galwanotechnicznej

  • Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

  • Otwartość i duże zdolności interpersonalne

  • Umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowania długotrwałych relacji

  • Duża samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników pracy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Niezbędne narzędzia (samochód, notebook, telefon)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne