Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Przetwórstwa Mięsnego

  • Osie (pow. świecki), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gzella Poland - poszukuje kandydatów na stanowisko:
    TECHNOLOG PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie nowych technologii
    • Zapewnienie powtarzalności wyrobów
    • Nadzorowanie procesu produkcyjnego wyrobów od momentu zakupu surowca do momentu dostarczenia do sprzedaży
    • Wprowadzenie i przestrzeganie zasad systemu IFS oraz HACCP

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu przetwórstwa mięsnego
    • Pasja w zakresie zgłębiania technologii przetwórstwa mięsnego
    • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
    • Odpowiedzialność za wykonaną pracę
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Zaplanowaną ścieżkę rozwoju i awansu
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
    Aplikacje zawierające CV prosimy składać w dziale kadr firmy GZELLA POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. ul. Rynek 6, 86-150 Osie lub klikając w przycisk aplikowania.

    Dodatkowych informacji udzielamy pod nr. telefonu (052) 33-39-226

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy na wybrane oferty.
    Prosimy również o dopisanie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883).