Logo Pracuj.pl

Technolog przetwórstwa rybnego

KALETA GROUP sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o pracę tymczasową
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dobór technologii na podstawie danych wejściowych od klienta,
  • projektowanie zakładów przetwórstwa rybnego,
  • dobór urządzeń i rozwiązań technicznych z uwzględnieniem uwarunkowań klimatycznych,
  • bezpośredni kontakt z klientem (komunikacja w języku angielskim),
  • ścisła współpraca z działem projektowym przy przygotowaniu wycen,

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (technologia żywności, technologia rybna, etc.),
  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku głównego technologa / dyrektora produkcji,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i dbałość o własny wizerunek,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym,

To oferujemy

  • współpracę w ramach umowy B2B lub umowy o dzieło (rozliczenie kontraktowe),
  • pracę w trybie zdalnym, nie kolidującą z obecnie wykonywaną.
  • ciekawe wyzwania projektowe – Afryka,
  • współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin z całego świata,
  • współpraca przy projektach realizowanych dla NGO,

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

KALETA GROUP sp. z o.o.

Kaleta Group Sp. z o.o. jest firmą z ponad 35 letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i dostawy przemysłowych instalacji chłodniczych dla różnych sektorów gospodarki. Od wielu lat z powodzeniem realizujemy projekty dla branży spożywczej w Polsce, Europie oraz Afryce.

Technolog przetwórstwa rybnego, zachodniopomorskie