Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Więźniów Oświęcimia 50

Wilamowice

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie procesów i dokumentacji technologicznej

  • usprawnianie i wdrażanie procesów technologicznych

  • nadzór nad nowymi wdrożeniami

  • koordynacja modyfikacji produktowych

  • współpraca z działem produkcji oraz jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie ostatniego roku studiów

  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności PE100)

  • mile widziana znajomość obsługi i programowania wtryskarek

  • znajomość rysunku technicznego

  • zdolności organizacyjne

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie II zmianowym

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • nastawienie na długoterminową współpracę

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • realizację ciekawych projektów inżynierskich

  • udział w szkoleniach

Firma posiada 30-letnie doświadczenie w sektorze produkcji elementów z polietylenu do budowy rurociągów zewnętrznych, dostarczając swoje produkty do ponad 60 krajów Świata. Poprzez ciągły rozwój i dążenie do doskonałości, zapewnia możliwość zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania swoich kompetencji oraz pracę w energicznym, pełnym pasji zespole osób.

Przewiń do profilu firmy