Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - przetwórstwo warzyw i owoców

LUBICZ PPH sp. z o.o.

3 5004 997 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Firma Lubicz PPH sp. z o.o. jest producentem ketchupów  i sosów. Zatrudnimy technologa . www.lubicz.waw.pl

Opis stanowiska:

  • technolog produkcji- przetwórstwo owoców i warzyw, nadzór nad produkcją

Wymagania:

  • osoba z wykształceniem, mobilna, otwarta na nowe tematy.

Oferujemy:

  • pełny etat, umowa o pracę, wysokość zarobków ustalona w bezpośredniej rozmowie.

Ogłoszenie archiwalne