Oferta pracy

Technolog Przygotowania Produkcji

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o.

  • Białogard

    Białogard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • technologiczne opracowywanie dokumentacji zamówień lub ofert

  • rozwiązywanie problemów technologicznych w procesie produkcji

  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

  • współpraca z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku mechanika, budownictwo, wentylacja lub klimatyzacja

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • obsługa programu AutoCad

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród osób, które wzajemnie sobie pomagają

  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • możliwość udziału w kursie języka niemieckiego prowadzonego na terenie zakładu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i konstrukcji spawanych. Dbamy o dobrą atmosferę pracy i wzajemne zrozumienie. Staramy się, aby praca i rodzina szły ze sobą w parze. Dostrzegamy umiejętności i talenty naszych pracowników i wspieramy ich rozwój.

#tworzymyklimat

Przewiń do profilu firmy