Technolog Przygotowania Produkcji

  • Piła, wielkopolskie
  • aleja Wojska Polskiego 66, 64-920 Piła, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Karpol Sp. z o.o., producent kanałów wentylacyjnych, poszukuje do swojego biura w Pile osoby na stanowisko:

    TECHNOLOG PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

    Miejsce pracy: Piła

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie zleceń na podstawie zamówień klienta
    • przygotowywanie pełnej dokumentacji produkcyjnej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, mechanika)
    • znajomość programów inżynierskich (AutoCad, CAD2D, CAD3D)
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • mile widziana znajomość branży wentylacyjnej

    Oferujemy:

    • ciekawą i różnorodną pracę
    • stabilne zatrudnienie, praca stacjonarna
    • stałe godziny pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone podczas indywidualnej rozmowy
    • pracę w dynamicznym i zgranym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom