Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog R&d - Chemia Ciała Stałego

HRK S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla Naszego Klienta, lidera rynku farmaceutycznego, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko

Technolog R&D - Chemia Ciała Stałego

Zadania:

  • Opracowywanie oraz wdrażanie technologii wytwarzania aktywnych substancji farmaceutycznych
  • Skalowanie i optymalizacja procesów
  • Realizacja zadań i procesów doświadczalnych oraz ich dokumentowanie zgodnie z obowiązującymi normami, procedurami, zasadami GMP/GLP oraz przepisami BHP, ppoż i UDT
  • Przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim
  • Prawidłowe gospodarowanie materiałami, surowcami i wyrobami stosowanymi podczas prac badawczych i doświadczalnych
  • Współpraca z zespołem, klientami zewnętrznym, urzędami i uczelniami z całego świata

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (technologia chemiczna, synteza organiczna lub inżynieria chemiczna) – mile widziany doktorat
  • Wiedza z zakresu Chemii Ciała Stałego (krystalizacja, polimorfizm)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień  z zakresu syntezy organicznej, technologii organicznej oraz stereochemii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów + premia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w innowacyjnych projektach firmy
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób otwartych na zmianę miejsca zamieszkania

Ogłoszenie archiwalne