Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Altha Powder Metallurgy Sp. z o.o.

4 5009 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Tarnobrzeska 8

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie procesu wykonywania części technologią spiekania proszków,

  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej (m.in. Instrukcji Produkcji),

  • Wdrażanie nowych elementów z proszków metali,

  • Wykonywanie i raportowanie wyników prób technologicznych,

  • Bieżące wspomaganie produkcji,

  • Współpraca z całym Zespołem w rozwiązywaniu problemów jakościowych,

  • Przygotowanie kalkulacji ofertowych części wykonywanych technologią spiekania proszków,

  • Udział w projektowaniu oprzyrządowania produkcyjnego,

  • Współpraca z klientami, Zarządem i wszystkimi zespołami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych (Ishikawa, 5WHY, 8D, PDCA),

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość programów z pakietu Microsoft Office,

  • Samodzielność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne (metalurgia lub pokrewne),

  • Znajomość programów CAD (SolidWorks),

  • Znajomość j. niemieckiego,

  • Doświadczenie pracy w systemach jakościowych (ISO 9001 lub IATF 16949).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, po półrocznym okresie próbnym – umowa na Czas nieokreślony,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego jak i awansu,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Premia uzależniona od wskaźników

ALTHA Powder Metallurgy Sp. z o. o. od ponad 20 lat produkuje elementy technologią spiekania proszków żelaza nisko i wysokostopowych min. dla przemysłów: motoryzacyjnego, elektrotechnicznego, okuć budowlanych, gospodarstwa domowego itp. dla klientów w Europie i na świecie. Technologia proszków spiekanych należy do tzw. wysokich technologii, jest produkcją nisko-odpadową i przyjazną środowisku.

Przewiń do profilu firmy