Technolog

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Stock Polska Sp. z o.o.

Spółdzielcza 6

Lublin

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige – firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technolog [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Zadania na tym stanowisku:

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych
  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego, kontrolowanie parametrów procesu
  • Planowanie, raportowanie, prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Uczestnictwo w procesie wdrażania nowych produktów
  • Przeprowadzanie audytów w zakresie jakości
  • Udział w prowadzonych projektach
  • Identyfikacja problemów jakościowych i podejmowanie działań zaradczych

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: technologia żywności, biotechnologia, chemia lub podobne
  • Minimum 1 rok doświadczenia pracy jako Technolog w branży spożywczej -warunek konieczny
  • Znajomość środowiska laboratorium, aparatury oraz metod
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i sumienność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników
  • Owoce dni dla Pracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy