Logo Pracuj.pl

Technolog robót wykończeniowych

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.O firmie

  • Szwecja
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac w zakresie robót wykończeniowych: ściany z elementów modułowych, ściany i sufity g-k, sufity podwieszane systemowe, gipsowanie, malowanie
  • Doraźne inne prace budowalne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa robót wykończeniowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność

To oferujemy

  • Regularne i atrakcyjne zarobki
  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat
  • Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • Bezpłatny transport
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

Dołącz do grona naszych pracowników !

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług

budowlanych. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską.

www.kobnext.pl

Technolog robót wykończeniowych, Szwecja