Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” S.A.

  • Przemysłowa 1, Ropczyce
    Ropczyce, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 1

Ropczyce

Twój zakres obowiązków

  • Badania oraz ocena wyrobów ogniotrwałych po pracy w urządzeniach cieplnych przemysłu metali nieżelaznych /cementowo - wapienniczego.

  • Projektowanie materiałów ogniotrwałych.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą urządzeń cieplnych.

  • Analiza danych procesowych urządzeń cieplnych.

  • Dobór materiałowy do urządzeń cieplnych.

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów przemysłu metali nieżelaznych/ cementowo - wapienniczego.

  • Prowadzenie rozmów technicznych z klientem zagranicznym i krajowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ukierunkowane na: ceramikę/metalurgię metali nieżelaznych/chemię lub technologię chemiczną.

  • Doświadczenie zawodowe: nie wymagane.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Bardzo dobra znajomość programów biurowych: Word, Excel, Outlook.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność.

  • Pomysłowość.

  • Samodzielność i precyzja w działaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Lojalność.

  • Sumienność i odpowiedzialność.

  • Zdolności analityczne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej.

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia).

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

  • Bogaty pakiet socjalny:

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Wakacje pod gruszą.

  • Karta Multisport.

  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Dofinansowanie do nauki.

  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci.

  • Integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne i inne.

  • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa.

  • Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • stołówka

  • wczasy pod gruszą

  • karta Multisport

Jesteśmy producentem wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych, które stanowią niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach. Wychodząc naprzeciw dynamicznym zmianom, które zachodzą w otoczeniu rynkowym ciągle doskonalimy procesy wytwarzania i technologie, dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W wyniku działalności badawczo-rozwojowej wdrażamy innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe oraz stale poszerzamy ofertę produktową firmy.

Przewiń do profilu firmy