Logo Pracuj.pl

Technolog

PamapolO firmie

  • Rusiec (pow. bełchatowski)
    Rusiec (pow. bełchatowski), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu nowych produktów, kreowanie nowych wyrobów
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii do produkcji oraz doskonalenie istniejących
  • Optymalizacja procesów związanych z produkcją wyrobów, inicjowanie zmian technologicznych
  • Bieżący nadzór nad technologią na stanowiskach produkcyjnych
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej w tym specyfikacji z uwzględnieniem wymagań jakościowych i obowiązujących norm prawnych w tym szczególnie z zakresu znakowania żywności - etykiety
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technologicznej - instrukcje, karty technologiczne
  • Współpraca z innymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów
  • Odpowiedzialność za realizację prób

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów technologicznych branży spożywczej w branży mięsnej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe - technologia żywności
  • Znajomość zagadnień HACCP, GMP GHP, BRC , IFS
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie
  • Kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Uczestnictwo w nowatorskich projektach
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Pracę w młodym i otwartym zespole

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. Firma Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i wiodący producent w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego, wieloletni lider na rynku w kategorii dań gotowych, warzyw konserwowych i mrożonek marki Kwidzyn. Zatrudniamy obecnie około 1500 osób na terenie całego kraju. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nieustannie się rozwijając obecnie szukamy osób chętnych na stanowisko:

Technolog

Technolog, Rusiec (pow. bełchatowski)