Technolog

  • Rusiec (pow. bełchatowski), łódzkie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. Firma Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i wiodący producent w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego, wieloletni lider na rynku w kategorii dań gotowych, warzyw konserwowych i mrożonek marki Kwidzyn. Zatrudniamy obecnie około 1500 osób na terenie całego kraju. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nieustannie się rozwijając obecnie szukamy osób chętnych na stanowisko:
    Technolog
    Miejsce pracy: Rusiec (pow. bełchatowski)

    Zakres obowiązków:

    • Udział w tworzeniu nowych produktów, kreowanie nowych wyrobów
    • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii do produkcji oraz doskonalenie istniejących
    • Optymalizacja procesów związanych z produkcją wyrobów, inicjowanie zmian technologicznych
    • Bieżący nadzór nad technologią na stanowiskach produkcyjnych
    • Opracowanie dokumentacji technologicznej w tym specyfikacji z uwzględnieniem wymagań jakościowych i obowiązujących norm prawnych w tym szczególnie z zakresu znakowania żywności - etykiety
    • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technologicznej - instrukcje, karty technologiczne
    • Współpraca z innymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów
    • Odpowiedzialność za realizację prób

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej na podobnym stanowisku
    • Znajomość procesów technologicznych branży spożywczej w branży mięsnej będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie wyższe - technologia żywności
    • Znajomość zagadnień HACCP, GMP GHP, BRC , IFS
    • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie Excel)
    • Umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie
    • Kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie rynkowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia
    • Uczestnictwo w nowatorskich projektach
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
    • Pracę w młodym i otwartym zespole
    Oferty zawierające CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”