Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

GLUTENEX sp. z o.o.

4 5006 000 brutto / mies.
  • Ludowa 6
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Ludowa 6

Sady (pow. poznański)

GLUTENEX to pierwsza w Polsce rodzinna firma bezglutenowa, której specjalnością jest produkcja bezglutenowego pieczywa, wyrobów cukierniczych i makaronów.

Tworząc naszą firmę ponad 30 lat temu, mieliśmy jeden cel – dostarczyć ludziom najwyższej jakości produkty bezglutenowe-łączące w sobie doskonały smak, wyjątkowy charakter, dbałość o szczegóły i pasję tworzenia. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo oraz zniewalają wyrafinowanym smakiem. Gama naszych wyrobów zaspokaja najważniejsze tęsknoty naszych Klientów.

Technolog

Opis stanowiska:

  • Dozorowanie prawidłowości przebiegu procesów technologicznych zgodnie z instrukcjami technologicznymi.
  • Kontrolowanie zapisów w formularzach HACCP oraz ich archiwizowanie.
  • Inicjowanie zmian w zakresie doskonalenia procesów produkcyjnych.
  • Opracowywanie nowych wyrobów
  • Wykonywanie analizy zagrożeń jakości zdrowotnej nowych wyrobów w oparciu o kontrolę punktów krytycznych
  • Przestrzeganie zaleceń GIS
  • Składanie i aktualizowanie atestów na surowce oraz wyników badań surowców i wyrobów
  • Wykonywanie innych prac zlecanych przez Zarząd Przedsiębiorstwa,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności, inżynieria produkcji lub pokrewne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w zakładzie produkującym żywność).
  • Znajomość standardów HACCP, BRC
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.
  • Kreatywność w tworzeniu rozwiązań technologicznych
  • Komunikatywna umiejętność języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w branży i przedsiębiorstwie o ogromnych perspektywach rozwoju opartych na najmocniejszych trendach konsumenckich
  • umowę o pracę
  • pracę w rodzinnej atmosferze
  • wysoki rabat na zakupy pracownicze w sklepie firmowy

Ogłoszenie archiwalne