Oferta pracy

Technolog

Mesko S.A.

  • Skarżysko-Kamienna

    Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej do wykonywania mieszanin i substancji chemicznych oraz elaboracji

  • Nadzór nad uruchomieniem i wdrażaniem w produkcji procesów technologicznych wykonania elementów

  • Przestrzeganie zasad minimalizacji strat i maksymalnych korzyści Firmy

  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej i regulaminu pracy Firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu: chemia, materiałoznawstwo, inżynieria procesów technologicznych lub zbliżone

  • Znajomość języka angielskiego: co najmniej w stopniu dobrym

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

  • Obsługa komputera - pakiet Microsoft Office

  • Mile widziana znajomość obsługi programów (CAD), SOLID WORKS

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Preferowana praktyka w opracowaniu technologii montażu, elaboracji, wytwarzania mieszanin i substancji chemicznych

  • Gotowość do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

  • Predyspozycje osobowościowe - komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Okolicznościowe świadczenia dla pracowników