Oferta pracy

Technolog

IDEA HR Group Sp. z o.o. sp.k.

  • Słubice

    Słubice, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie przebiegu procesu produkcji nowych detali

  • Dobieranie narzędzi do procesu produkcji

  • Ustalanie optymalnej kolejności kroków pracy

  • Parametryzowanie procesów produkcyjnych

  • Opracowywanie technologi obróbki np. definiowanie czasu przejazdu, posuwu maszyny

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (obróbka mechaniczna metalu)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w normowaniu czasu pracy (mile widziane szkolenie w REFA)

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Zorientowanie na cele i samodzielność w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem benefitów

  • Rekompensatę kosztów dojazdów

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Pracę w godzinach 8-16

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • premie

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Przewiń do profilu firmy