Oferta pracy

Technolog spawalnik

Grupa Progres

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, dostawcy kompleksowych wyrobów ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium, specjalizującego się w produkcji wysoko przetworzonych konstrukcji spawanych dla przemysłu kolejowego, medycznego i maszynowego poszukujemy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technicznej (spawalniczej): rysunki techniczne, WPS, WPQR,

  • opracowywanie planów spawania,

  • nadzór technologiczny nad procesami spawalniczymi,

  • udział w produkcji nowych wyrobów,

  • projektowanie oprzyrządowania spawalniczego,

  • nadzór nad uprawnieniami spawalniczymi spawaczy.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne/spawalnictwo) lub w trakcie studiów,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość norm w zakresie spawalnictwa oraz procesy spawania stali niestopowej, stopowej i aluminium (141, 135, 131),

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office oraz znajomość programów takich jak: Autodesk Inventor, AutoCad,

  • umiejętności analityczne, zdolności organizacyjne,

  • doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • posiadanie dyplomu IWE/IWT/IWS oraz certyfikat badań wizualnych VT2.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie stałe + comiesięczne premie regulaminowe,

  • dofinansowanie do pozyskania certyfikatów (np. IWE, VT),

  • szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje na stanowisku,

  • dofinansowanie karty sportowej (fitprofit) oraz finansowanie pakietu medycznego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • szkolenia wewnętrzne

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy