Oferta pracy

Technolog – Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie koncepcji nowych wyrobów i nadzór nad ich realizacją;

  • Aktualizowanie istniejących receptur zgodnie z bieżącymi wymaganiami rynkowymi i prawnymi;

  • Opracowywanie specyfikacji jakościowych oraz instrukcji technologicznej dla nowych produktów;

  • Wykonywanie prób laboratoryjnych, wdrażanie nowych produktów i technologii do produkcji, nadzór nad pierwszymi uruchomieniami;

  • Przygotowywanie, nadzór i aktualizacja dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi i wytycznymi UE;

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z producentami i dystrybutorami surowców, w tym analiza rynku pod względem konkurencyjności surowców;

  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie formuł i składników aktywnych produktów kosmetycznych;

  • Przeprowadzanie niezbędnych badań formulacji;

  • Współpraca z zespołem projektowym Działu Marketingu, Kontroli Jakości i Produkcją;

  • Opracowywanie dokumentacji technologiczne i jakościowej zgodnie z procedurami;

  • Sprawdzanie materiałów informacyjnych wyrobów oraz informacji dla Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii chemicznej, biotechnologii, chemii;

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe przy tworzeniu receptur wyrobów kosmetycznych lub medycznych;

  • Szeroka wiedza na temat procesów technologicznych, recepturowania, surowców oraz trendów rynkowych;

  • Praktyczna znajomość metod kontroli jakości produktów oraz produkcji oraz technik laboratoryjnych;

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

  • Znajomość aktualnych aktów prawnych, niezbędnych do wdrożenia produktu kosmetycznego;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz analitycznego myślenia;

  • Innowacyjność, kreatywność, otwartość na nowe rozwiązania;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym;

  • Pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników;

  • Rozwój zawodowy w ramach szkoleń;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;

  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;

  • Dobrą atmosferę i bezpieczeństwo pracy, bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Firma kosmetyczna działa na rynku polskim i sprzedaje produkty już w ponad 60 krajach na świecie, stawiając na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych.

Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Przewiń do profilu firmy