Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog – Specjalista ds. kontroli jakości

Drukarnia PERFEKT S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Drukarnia Perfekt SA zatrudni osobę na stanowisku

Technolog – specjalista ds. kontroli jakości

Zakres zadań i obowiązków:

  • koordynacja i nadzór nad procesami technologicznymi
  • kontrola jakości produktu/półproduktu
  • akceptacja poszczególnych etapów produkcji

Wymagania:

  • znajomość branży poligraficznej – mile widziany absolwent Instytutu Poligrafii PW, a także doświadczenie w zakresie poligrafii akcydensowej/dziełowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie, która jest liderem w swojej branży z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dobrych warunkach w młodym i sprawnym zespole.

Zgłoszenia proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne