Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog-Specjalista ds. ofertowania i kalkulacji

CZEKAMET PL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 5007 000 brutto / mies.

Gliwicka 1a

Czekanów (pow. tarnogórski)

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowywaniu ofert dla klientów na podstawie aktualnych cen,warunków technicznych i przepisów

  • wykonywanie kalkulacji (wycen) w zakresie produkcji i montażu konstrukcji stalowych

  • współpraca z pracownikami z innych departamentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (kierunek: mechaniczny, budowa maszyn, technologia produkcji konstrukcji stalowych)

  • doświadczenie w branżach: stalowej, aluminiowej

  • znajomość technologii produkcji konstrukcji

  • znajomość baz kalkulacyjnych

  • znajomość MS Excel, AutoCAD

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym

To oferujemy

  • pracę gwarantującą realizację ambitnych wyzwań

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • długofalową współpracę,

  • możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy.

O nas

www.czekamet.pl