Oferta pracy

Technolog / Specjalista ds. Produkcji Białek

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Chojnice, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy z branży biotechnologicznej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Główny zakres obowiązków:

  • Analizowanie procesu produkcji białek
  • Koordynowanie przebiegu produkcji białek rekombinowanych
  • Przygotowywanie buforów, odczynników i sprzętu do badań
  • Rozwiązywanie pojawiających się w procesie produkcji problemów
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Nadzorowanie pracy zespołu
  • Optymalizowanie procesu downstream i upstream

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenia w pracy laboratoryjnej na podobnym stanowisku
  • Znajomości metod biologii molekularnej (chromatografia, PCR, Westernblot)
  • Doświadczenia w produkowaniu lub oczyszczaniu białek rekombinowanych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację
  • Zdolności do pracy w zespole
  • Kreatywnego myślenia i chęci do poszukiwania nowych rozwiązań
  • Nastawienia na realizację celów

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu działu i rozwoju wraz z nim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników
  • Przeszkolenie stanowiskowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy