Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog - Specjalista ds. Przygotowania Produkcji Wyrobów Kompozytowych

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Oddział w DęblinieO firmie

  • Dęblin

    Dęblin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie procesów technologicznych związanych z wykonywaniem wyrobów kompozytowych;

  • wdrażania i nadzorowanie opracowanych procesów technologicznych;

  • prowadzenie powierzonych projektów;

  • doskonalenie – optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem technicznym i ekonomicznym;

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych;

  • prowadzenie dla pracowników produkcyjnych niezbędnych szkoleń z zakresu wdrażanych procesów technologicznych oraz szkoleń stanowiskowych;

  • analizowanie jakości produkcji wyrobów kompozytowych i opracowywanie działań korygujących.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej kierunkowe: inżynieria materiałów kompozytowych lub pokrewne);

  • znajomość technologii wykonywania wyrobów kompozytowych (metoda ręczna, infuzji, prepreg);

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • znajomość języka angielskiego;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • znajomość środowiska CAD/CAM;

  • umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów;

  • konsekwencja w osiąganiu celów;

  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu;

  • samodzielność;

  • sumienność i dokładność;

  • komunikatywność;

  • mile widziane doświadczenie w branży.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży;

  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych;

  • grupowe ubezpieczenie na życie i medyczne;

  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Stanowisko podlega wymogom Ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym (przed zatrudnieniem niezbędne jest przedstawienie pracodawcy zaświadczenia o niekaralności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe z Krajowego Rejestru Karnego oraz orzeczenia psychologicznego i orzeczenia psychiatrycznego).

PROSIMY KANDYDATÓW O SKŁADANIE NASTĘPUJĄCYCH DOKUMENTÓW:

CV;

oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: