Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog / Specjalista ds. zarządzania jakością

MELLOW Sp. z o.o.O firmie

MELLOW Sp. z o.o.

Stanisława Działowskiego 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • analiza, przegląd oraz wdrażanie zmian i alternatyw w technologii/procesie produkcyjnym,

  • poszukiwanie nowych procesów technologicznych/materiałów/maszyn stosowanych w poligrafii i ich wdrażanie/testowanie na produkcji, w oparciu o stworzoną dokumentację konstrukcyjną lub prototyp,

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesu technologicznego/produkcji (tworzenie makiet, rozkrojów, kart technologicznych, standardów i instrukcji stanowiskowych),

  • identyfikacja, analiza oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem produkcyjnym – na liniach produkcyjnych,

  • kontrola jakościowa produktu,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, wycen oraz rekomendacji materiałowych (na podstawie wykonanych testów)

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomości technologii procesów poligraficznych,

  • umiejętności integracji nowych maszyn i urządzeń z istniejącymi liniami produkcyjnymi,

  • znajomości materiałów i technologii branży poligraficznej,

  • wykształcenia technicznego, mile widziane poligraficzne,

  • znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, pełnych pozytywnej energii i zaangażowanych w swoją pracę od których możesz się dużo nauczyć,

  • realny wpływ na rozwój działu oraz firmy,

  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru,

  • przejrzysty zakres zadań,

  • udział w realizacji interesujących projektów.

Mellow Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poligraficznym. Od 19 lat konsekwentnie zwiększamy swój potencjał inwestując w nowoczesne zaplecze produkcyjne, wsparte najwyższej klasy specjalistami.

Poszerzając zespół szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania. Chcących poznać, budować i wdrażać najnowsze technologie. Szukamy osób które nie boją się proponować i wdrażać rozwiązań w dziedzinie poligrafii obejmujących optymalizacje, usprawnienia i zmiany w procesach technologicznych i wspierających je narzędziach. Przed swoimi pracownikami stawiamy cele dopasowane do kompetencji, ambicji, a do tego dajemy im możliwość samodzielnych działań. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą to Ciebie szukamy.

Przewiń do profilu firmy