Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog - Sprzedawca - Branża Spożywcza

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Walowsky I.M. Kraków Sp. z o.o.

    Firma jest obecna na rynku usług w zakresie przetwórstwa spożywczego, przede wszystkim mięsnego od 1990 roku. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w dostawie maszyn i urządzeń oraz dodatków funkcjonalnych dla przetwórstwa spożywczego.

    Miejsce pracy: Kraków
    Opis stanowiska:
    • Sprzedaż produktów
    • Nadzór nad projektami
    • Kontakt z klientami
    • Opracowywanie stosownej dokumentacji dla klientów i poszczególnych działów w firmie
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (dziedzinie technologii żywności)
    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
    • Znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcji spożywczej
    • Znajomość prawa żywnościowego
    • Znajomość obsługi komputera
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność samodzielnego i skutecznego zarządzania projektami
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    Oferujemy:
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Samochód służbowy, telefon, komputer oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Możliwość samodzielnej realizacji ciekawych projektów
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych efektów
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Walowsky Kraków z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Walowsky Kraków z siedzibą w Krakowie przy ul. Elsnera 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.