Logo Pracuj.pl

Starszy Technolog

Axtone S.A.O firmie

  • Stalowa Wola
    Stalowa Wola, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie zmian organizacyjnych i technicznych
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych
  • Monitoring parametrów operacyjnych (wydajność, efektywność, jakość produkcji)
  • Optymalizacja procesów
  • Wdrażanie, stosowanie i utrzymanie systemów jakości w firmie
  • Tworzenie procesów technologicznych
  • Nadzór nad procesami technologicznymi
  • Wdrażanie nowych produktów
  • Kontrolowanie realizacji zadań oraz podejmowanie działań korygujących
  • Prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 5 lat doświadczenie na stanowisku technologicznym (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1 (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość MS Excel i MS Word
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Mile widziane doświadczenie w obróbce cieplnej

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju

Starszy Technolog, Stalowa Wola