Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog – stażysta

  • Morliny (pow. ostródzki; gm. Ostróda), warmińsko-mazurskie
  • 14-100 Morliny, Polska pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 22.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak:  Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Technolog – stażysta/ asystent
    Miejsce pracy – CF Morliny

    Główne zadania:

    • Praca nad opracowywaniem i wdrażaniem nowych wyrobów
    • Tworzenie dokumentacji technologicznej (receptury, składy na etykietę, instrukcje technologiczne, itp.)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne
    • Samodzielność, kreatywność
    • Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
    • Umiejętność współpracy w zespole

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na stanowisku technologa w zakładzie mięsnym
    • Znajomość polskiego i unijnego prawa żywnościowego

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie

    Dołącz do nas!

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku aplikowania
    lub kontakt tel.
    89 649 05 25

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

    Proszę o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Morlinach oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.animex.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

    Klauzula informacyjna o administratorze danych osobowych w procesie rekrutacji
    1. [Administrator Danych Osobowych]
    Administratorem danych osobowych podanych przez osobę przesyłającą dokumenty aplikacyjne są wspólnie spółki Grupy Smithfied Polska
    związane porozumieniem o współadministracji dalej: Współadministratorzy. Wyciąg z przedmiotowego porozumienia został opublikowany na stronie www.animex.pl oraz www.agriplus.pl (w zakładce Dane osobowe). To te podmioty wspólnie ustalają cele i sposoby przetwarzania Twoich danych osobowych.
    Współadministratorzy wyznaczyli następujący punkt kontaktowy dla osób, których dane dotyczą: Biuro Ochrony Danych Osobowych Smithfield Polska: ul. Chałubińskiego 8, 00 613 Warszawa, adres mailowy: inspektorod animex.pl
    oraz inspektorod agriplus.pl Współadministratorzy celem bieżącego monitorowania prawidłowego przestrzegania zasad ochrony danych osobowych powołali Inspektora Danych Osobowych, możesz się z nim skontaktować pod adresem, wskazanym powyżej lub elektronicznie wysyłając wiadomość na adres: inspektorod animex.pl lub inspektorod agriplus.pl
    2. [Cel] Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    3. [Odbiorcy] Odbiorcami Twoich danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celów oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa, w tym organy państwowe.
    4. [Okres przechowywania] Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania przez Ciebie zgody, jednak nie dłużej niż przez okres prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia innych rekrutacji wymaga odrębnej zgody.
    5. [Prawa] Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, jak również prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    6. [Zautomatyzowane podejmowanie decyzji] Dane osobowe przetwarzane na potrzeby rekrutacji nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
    7. [Podstawa prawna]Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO
    O.