Oferta pracy

Technolog stolarki aluminiowej i PCV

CRYSTAL Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 30

Mokre

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i wycena ofert sprzedażowych stolarki aluminiowej i PCV

  • Dobór odpowiednich materiałów i rozwiązań.

  • Tworzenie rysunków technicznych stolarki na potrzeby produkcji i handlu

  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej dla wytwarzanych produktów

  • Udział we wdrażaniu rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych

  • Merytoryczne wsparcie działu sprzedaży i obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.

  • Doświadczenie w pracy w branży stolarki aluminiowej / PCV

  • Dobra znajomość rysunków technicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i zaangażowanie.

  • Dobra znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Pracę w energicznym i doświadczonym zespole.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jesteśmy producentem drzwi stalowych , aluminiowych oraz okien PCV

o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze produkty dostarczamy do klientów w kraju jak i większości państw Europy.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy

Przewiń do profilu firmy