Oferta pracy

Technolog Suchych Mieszanek

Lafarge Cement S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie i rozwój technologii produkcji suchych betonów i cementowych produktów RTU (ready to use),

  • Opracowanie i nadzorowanie technologii produkcji, optymalizacja recept,

  • Opracowywanie nowych receptur produktów i wdrażanie ich do produkcji,

  • Transfer wiedzy, szkolenia, wsparcie techniczne segment managera i zespołów handlowych,

  • Nadzór nad kontrolą jakości, systemem zakładowej kontroli produkcji oraz procesem certyfikacji produktów,

  • Opracowanie dokumentacji technicznej, norm produkcyjnych,

  • Wsparcie technologiczne dla kierownika zakładu w realizacji założonych wskaźników (KPI).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w technologii produkcji chemii budowlanej,

  • Znajomość norm branżowych i przepisów prawnych regulujących rynek chemii budowlanej,

  • Doświadczenie laboratoryjne (kontrola jakości, organizacja laboratorium),

  • Umiejętność i chęć doskonalenia produktów, w celu optymalnego dopasowania do potrzeb klientów,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość realizacji interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektów i praca w dynamicznym środowisku

  • Rozwój wewnątrz naszej organizacji, także w obszarach odbiegających od Twojej dotychczasowej drogi zawodowej i możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych

  • Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny

  • Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji

  • Serdeczną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy samodzielność i inicjatywę

  • Pracę, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb specyfiki Twojego stanowiska i pracę z najnowocześniejszymi technologami

  • Możliwość angażowania Się w działania wspierające społeczności lokalne i zmieniające Twoje najbliższe otoczenie

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i nauki języka angielskiego,

  • Dofinansowanie wypoczynku - "Wczasy pod Gruszą"

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne