Logo Pracuj.pl

Technolog

Termet S.A.O firmie

  • Świebodzice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Termet S.A.

Długa 13

Świebodzice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej z jednoczesną weryfikacją dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem technologiczności
  • wdrażanie opracowanych technologii
  • normowanie prac realizowanych przez wydziały produkcyjne w oparciu o opracowaną dokumentację technologiczną
  • analiza procesów technologicznych pod kątem ich doskonalenia i poprawy wskaźników ekonomicznych
  • dozór oraz wsparcie technologiczne wydziału produkcyjnego
  • opracowywanie założeń na przyrządy i stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechanika- budowa maszyn
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (czytanie i tworzenie)
  • znajomość oprogramowania CAD i CAD 3D (Solidworks, Drawsight)
  • kreatywność i samodzielność w podejściu do problemów technicznych
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • dodatkowymi zaletami będą umiejętność programowania CNC, znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia wprowadzające oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Kierując się takimi zasadami jak partnerstwo, innowacyjność, solidność i zaufanie - budujemy silną pozycję naszej marki w kraju i zagranicą. Posiadamy rozbudowaną sieć Autoryzowanych Dystrybutorów i Serwisu. Poszukujemy osób kreatywnych, przedsiębiorczych i lubiących wyzwania.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

Telefon do kontaktu: 74-85-60-607 lub 608.

Technolog, Długa 13, Świebodzice