Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 06.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma KACZOR SP. Z O.O. jest producentem mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych dla zakładów mięsnych.
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy  poszukujemy osoby na stanowisko:
    Technolog

    OPIS STANOWISKA:

    • Wprowadzanie i tworzenie produktów na bazie nowych receptur
    • Tworzenie dokumentacji technologicznych
    • Bezpośredni kontakt z klientami
    • Rozwiązywanie problemów technologicznych
    • Przeprowadzanie prób technologicznych
    • Udział w szkoleniach, targach, wyjazdach służbowych także zagranicznych
    • Wdrażanie produktów do sprzedaży

    WYMAGANIA:

    • Bardzo duże doświadczenie w branży przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, piekarniczo – cukierniczego (technolog, handlowiec)
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność , kreatywność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość obsługi komputera
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia
    • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.