Oferta pracy

Technolog systemu ERP

BEJOTO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą rodzinną, która dzięki zaangażowaniu całego zespołu od ponad 25 lat tworzy Bejot. Nasz zespół jest dla Nas niezwykle ważny, to dzięki jego pracy z dnia na dzień stajemy się coraz lepsi. Wiedza, doświadczenie i lojalność Naszych pracowników pozwala nam na utrzymanie pozycji lidera wśród producentów siedzisk i mebli biurowych w Polsce oraz z entuzjazmem patrzeć w przyszłość.

Producent krzeseł i foteli biurowych BEJOT Manieczki k. Śremu zatrudni:

Technologa systemu ERP

Numer ref.: Miejsce pracy: Śrem (okolice)

ZADANIA:

  • indeksacja surowców i półfabrykatów w systemie ERP,
  • opracowywanie marszrut technologicznych w systemie ERP,
  • wprowadzanie nowych danych technologicznych;
  • aktualizacja istniejących marszrut w systemie ERP,
  • uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych;
  • współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego i wysyłkowego;
  • dbanie o prawidłowe warunki bezpieczeństwa higieny i pracy.

WYMAGANIA:

  • konieczne doświadczenie w pracy z oprogramowaniem klasy ERP II
  • wykształcenie wyższe – inżynierskie, (Technologia Drewna, Inżynieria Przygotowania Produkcji, Wydziały Mechaniczne Politechniki)
  • zamiłowanie do pracy z dokumentacją techniczną
  • znajomość zagadnień dot. opisu procesów technologicznych wyrobów i ich właściwej kolejności
  • znajomość EXCEL
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

GWARANTUJEMY:

Ciekawą i stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie, dobre warunki wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Aplikując wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Pana/Pani ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Bejot Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez Pana/Panią dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy