Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Stocznia Szczecińska „Wulkan” sp. z o.o.

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i opracowywanie Kart Wykroju do uruchomienia prac na wypalarkach

  • korekta Kart Wykroju w przypadku wprowadzenia zmian do dokumentacji i dostaw materiałowych

  • prowadzenie dokumentacji materiałowej

  • dokumentowanie wydania do produkcji materiałów

  • rozliczanie zużycia materiałów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • min. 6 miesięcy doświadczenia w branży stoczniowej

  • znajomość rysunku technicznego oraz oprogramowania typu CAD i do nestingu typu Lantek

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość szkoleń i rozwoju

  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wpłata dodatkowa pracodawcy na PPK

Informacje dodatkowe

  • przewidywany termin zatrudnienia: sierpień 2021

  • praca w pełnym wymiarze pracy, umowa o pracę