Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

NOTI Sp. z o.o.

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie zleceń klienta pod kątem przygotowania wewnętrznej dokumentacji technologicznej, jej nadzór i aktualizacja

  • wyjaśnianie problemów niezgodności technologicznych na produkcji

  • bieżące wsparcie przy zadaniach działu technologicznego

  • przygotowywanie konfiguratorów w systemie ERP

  • współpraca z produkcją celem optymalizacji procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie technologii drewna (również studenci)

  • umiejętność czytania dokumentacji technologicznej, rysunków technicznych

  • znajomość obsługi Autocad, Inventor

  • dobra obsługa programów komputerowych (pakiet MS Office)

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy w zgranym zespole

  • Umowę o pracę, która zapewni Tobie bezpieczeństwo stałej wypłaty

  • Wynagrodzenie, które będzie wzrastało wraz z nabytym doświadczeniem i kompetencjami

  • Dodatkowo premiujemy za zadania specjalne

  • Dajemy możliwość rozwoju, udziału w różnych szkoleniach

  • Pamiętamy o rodzinie – w okresach świątecznych dodatkowe prezenty dla dzieci oraz inne bonusy

  • Dbamy o zdrowie – dopłaty do pakietu Lux Med i kart sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

W NOTI tworzymy różnorodne stylistycznie, oryginalne sofy, fotele, pufy, krzesła i stoliki wykonane z wysokiej jakości materiałów. To co nas wyróżnia to elastyczność w oferowaniu form i wielkości, modułowość i systemowość oraz szeroka oferta tkanin. W całym procesie powstawania mebli cenimy nie tylko pochodzenie materiałów, ale przede wszystkim ręczną pracę naszych doświadczonych polskich rzemieślników, co składa się na końcowy efekt w postaci najwyższej jakości produktu. NOTI to marka z historią tworzona przez ludzi z pasją.

Przewiń do profilu firmy