Oferta pracy

Technolog

Bella Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMOO firmie

  • Szosa Lubicka 157A, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bella Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMO

Szosa Lubicka 157A

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej,

  • przeprowadzanie prób technologicznych z wykorzystaniem nowych surowców lub nowych technologii,

  • sporządzanie oraz nadzór nad dokumentacją technologiczną,

  • projektowanie nowych wyrobów higienicznych,

  • optymalizacja kosztów wdrażanych wyrobów,

  • optymalizacja procesu wytwórczego pod kątem technologicznym,

  • utrzymywanie kontaktów z firmami produkującymi surowce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku chemicznym, włókienniczym, biotechnologicznym lub pokrewnym,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,

  • dobra znajomość oprogramowania MS Office.

Mile widziane

  • znajomość programów graficznych (Corel Draw, AutoCad),

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • stabilność - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.

Bella Sp. z o.o. to spółka produkcyjna Grupy TZMO.

Spółka zajmuje się produkcją artykułów higienicznych dla kobiet.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony : www.tzmo-global.com