Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Gamet S.A.O firmie

Gamet S.A.

Józefa Chrzanowskiego 33

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami technologicznymi

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji techniczno-technologicznej w zakresie produkcji wyrobów i procesów technologicznych

  • usprawnianie procesów, wprowadzanie zmian mających na celu optymalizację wyników pod względem produkcyjnym, jakościowym i ekonomicznym

  • wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi

  • przygotowanie instrukcji i procedur dla procesów technologicznych

  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych powstałych w procesie produkcyjnym

  • organizowanie, prowadzenie i nadzór nad pracami wdrożeniowymi wynikającymi z wprowadzania nowych produktów

  • wykonywane i nadzorowanie prób mających na celu poprawę jakości detali

  • przeprowadzanie analiz procesów produkcyjnych i sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne

  • umiejętność wdrażania nowych procesów technologicznych i modernizacji obecnych rozwiązań

  • efektywna realizacja powierzonych zadań, dynamizmu w działaniu

  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, inicjatywa i kreatywność

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w dużej organizacji o profilu produkcyjnym

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do karty Benefit i aktywności grupowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie