Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

SORIMEX sp. z o.o. sp.k.

Równinna 25

Katarzynka

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów technologicznych dla klientów oraz wewnątrz organizacji w obszarze kabli i przewodów medycznych

  • projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz rozwiązań konstrukcyjnych

  • sporządzanie dokumentacji technologicznej

  • projektowanie prostych rozwiązań mechanicznych dla działu produkcji w celu doskonalenia procesów technologicznych

  • współpraca z zewnętrznymi konstruktorami oraz narzędziowniami

  • wsparcie działu produkcji w bieżącej pracy w zakresie technologii wytwarzania

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, elektronika lub pokrewne)

  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów dotyczących opracowywania wyrobów lub komponentów

  • bardzo dobra praktyczna znajomość projektowania w CAD

  • wysoki poziom umiejętności w modelowaniu 3D w oprogramowaniu typu Inventor lub SolidWorks

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu druku 3D

  • znajomość języka angielskiego na poz. B2

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem

  • umiejętność tworzenia schematów elektronicznych

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój organizacji

  • Możliwość awansu zgodnie ze ścieżką kariery

  • System premii powiązanych z wynikami pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Indywidualny program adaptacji

  • Atmosferę wsparcia

  • Pracę w ciekawej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Od ponad 30 lat SORIMEX jest wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie,

jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy