Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog - Traser

"VOGEN" Sp. z o.o.O firmie

  • Handlowa 17, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"VOGEN" Sp. z o.o.

Handlowa 17

Gdynia

Twój zakres obowiązków

• analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm

• projektowanie procesów technologicznych związanych z wykonywaniem urządzeń przemysłowych

i konstrukcji stalowych,

• wdrażanie i nadzorowanie opracowanych procesów technologicznych,

• opracowywanie kart wykroju,

• optymalizacja procesów technologicznych, wsparcie produkcji

• przygotowywanie zleceń produkcyjnych:

­ - określanie technologii produkcyjnych

­ - określenie norm czasu na wykonanie zlecenia

­ - bieżące uzgadnianie niezbędnych zmian projektowych

• ewaluacja zrealizowanych zadań produkcyjnych

• prowadzenie dla pracowników produkcyjnych niezbędnych szkoleń z zakresu wdrażanych procesów technologicznych

Nasze wymagania

• wykształcenie wyższe lub średnie o profilu mechanicznym lub mechaniczno-technologicznym

• znajomość technologii wykonywania konstrukcji stalowych i urządzeń przemysłowych

• dobra znajomość i doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD/CAM

• doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP/MRP/MES – mile widziane

• ponadto od kandydata oczekujemy:

­ - znajomości pakietu MS Office (Excel)

­ - znajomości języka angielskiego na poziomie średnim

­ - cech przywódczych

­ - dużej samodzielności

­ - skrupulatność, dokładność,

­ - umiejętności pracy w zespole

­ - zaangażowania i kreatywności

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • przyjazne warunki pracy

  • umowę o pracę

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem, liderem w branży budowy urządzeń i wymagających konstrukcji stalowych dla rynku Marine i Onshore. Jesteśmy nastawieni na rozwój i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych i organizacyjnych.

Przewiń do profilu firmy