Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Tworzyw Sztucznych

MDM NT sp. z o.o.O firmie

  • Bażanowice (pow. cieszyński)

    Bażanowice (pow. cieszyński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i usprawnianie procesów technologicznych

  • rozwój obecnych i tworzenie nowych grup produktowych

  • rozwiązywanie niestandardowych problemów związanych z produkcją

  • współpraca z kooperantami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym