Oferta pracy

Technolog tworzyw sztucznych

MDM NT sp. z o.o. O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

poszukuje
kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Technolog tworzyw sztucznychNumer ref.: Miejsce pracy: Bielsko Biała/Cieszyn

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenia na stanowisku technologa, inżyniera rozwoju lub podobnym,
  • wykształcenie wyższe techniczne najlepiej związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.

Zadania:

  • monitorowanie i usprawnianie procesów technologicznych,
  • rozwój obecnych i tworzenie nowych grup produktowych,
  • rozwiązywanie niestandardowych problemów związanych z produkcją,
  • współpraca z kooperantami firmy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • interesującą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie ofert (CV oraz list motywacyjny) wyłącznie za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-346) przy al. Bestwińskiej 146. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: www.mdmnt.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy